Batériové páskovače ORGAPACK

Orgapack ORT 50

Orgapack ORT 50

Ručný AKU páskovač Orgapack OR-T 50 :

Ekononický akumulátorový páskovací strojček pre spájanie polypropylenových viazacích pások a polyesterových viazacích pások. Viazaciu pásku napína obsluha pomocou páky, ktorá pomocou prevodu vnáša do pásky ťah. Páskovačka pomoco trecieho mechanizmu poháňaného akumulátorom pásku spojí zvarom. Páskovací strojček je vyvážený, jednoduchý a lahký. Zavádzanie pásky je z lavej strany a páska sa zavádza do páskovačky do deliacej drážky.
- použitie všade tam kde nie je stály prívod el. energie
(haly a nádvoria atď)
Jednoduchá obsluha, pohotové nasadenie pásky
Ručné utiahnutie pásky , tepelné spojenie a odstrihnutie pásky
Malá sila potrebná na viazanie .


Technické parametre: ORT 50:váha 4kg,max. napínacia sila 2300N,šírka pásky 9-19mm,hrúbka pásky 0,5-1mm,´počet zvarov na 1nabitie 250ks , životnosť AKU 3000nabití.
 

podrobnejšie technické parametre i cenovú ponuku  si vyžiadajte na

e-mail: romax@romax.sk 

Orgapack ORT 100,200,300

Orgapack ORT 100,200,300

Ručný AKU páskovač OR-T 100/200/300 :

Akumulátorový páskovací strojček pre spájanie polypropylénových PP viazacích pások a polyesterových PET viazacích pások. Páskovačka pomocou elektromotorčeka pásku napíná a následne pomocou trecieho mechanizmu pásku spojí zvarom. Páskovací strojček je vyvážený, lahký, silný, konstrukčne je odolný proti pádu z pracovnej výšky. Strojček sa obsluhuje jednoducho len jednou rukou. Zavádzanie pásky je z lavej strany a páska se zavádza do páskovačky jedným pohybom do vodiacej drážky .

Technické parametre:

ORT 200: váha 3,9kg , napínacia sila 400-2000N,šírka pásky 13-16mm,hrúbka pásky 0,5-1mm,rýchlosť napínacieho motorčeka 150mm/s.

ORT 300: váha 4,2kg , napínacia sila 400-3300N , šírka pásky 16-19mm , hrúbka pásky 0,8-1,3mm , rýchlosť napínacieho motorčeka 150mm/s .

 

podrobnejšie technické parametre i cenovú ponuku  si vyžiadajte na

e-mail:
romax@romax.sk 

Novinka:

Páskovací strojček elektricko - akumulátorový ORT 250/400
Akumulátorový páskovací strojček pre spojovanie polypropylénových PP viazacích pások a polyesterových PET viazacích pások. Páskovačka pomocou elektromotora viazaciu pásku napína a následne pomocou trecieho mechanizmu pásku spojí zvarom. Páskovací strojček je vyvážený, ľahký, silný, konštrukcia je odolná proti násobnému pádu z pracovnej výšky. Páskovací strojček sa obsluhuje jednoducho len jednou rukou. Strojček je bezkonkurenčne najlepšia páskovačka, ktorú je možné zakúpiť na celosvetovom trhu.


Li-Ion batéria (bez pamäťového efektu, <2x viac cyklov, <4x dlhšia životnosť)
Bezúdržbový bezkefkový motor (rýchlejší, silnejší s menšou spotrebou)
možnosť napájať zo siete 220V (pre OR-T 250)
3 režimy fungovania MANUÁL, / POLOAUTOMAT / AUTOMAT

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie