Páskovacie stroje

Páskovací stroj SP 4

Páskovací stroj SP 4

Páskovací poloautomat

vhodný do menej náročných prevádzok, kde počet úväzkov nie je väčší ako 14 za minútu a požadovaná sila úťahu nie je väčšia ako 600N. Spojenie PP pásky je zvarom, za pomoci horúceho noža.
- obsluha ovinie páskovaný predmet a zavedie koniec pásky do stroja. Tým sa spustí cyklus / utiahnutie, zavarenie, odrezanie a nástrel pásky/. Stroj je opäť pripravený na ďaľší cyklus páskovania.
- sila úťahu a dĺžka nástrelu je plynulo regulovateľná

Polypropylénová páska je vhodná na uzatváranie kartónov, tlačív, či pre páskovanie paliet
Papierová páska sa doporučuje na výrobky menších rozmerov, kde nie je možné použiť polypropylénovú pásku z dôvodu možného poškodenia páskovaného výrobku napr. na balenie peňazí, pohľadníc, marketingové balenie skupín 2 – 3 kusov …

páskovací stroj TP 100E

páskovací stroj TP 100E

Spojenie PP pásky 10 alebo 12 mm je prevedené zvarom pomocou teplého noža. Stroj je vhodný do prevádzok s vysokým počtom páskovaní až 28 zviazaní/min a s požadovanou silou utiahnutia do 800 N. Plynulá regulácia uťahovanej sily. Spustenie zviazaní ručným tlačidlom, nožným spínačom, alebo automaticky po umiestnení predmetu na pracovnú plochu. Minimálny rozmer páskovaného predmetu je 100 x 30 mm .

podrobnejšie technické parametre i cenovú ponuku si vyžiadajte na

e-mail: romax@romax.sk

Páskovací stroj TP 501

Páskovací stroj TP 501


Páskovací automat

Spojenie PP pásky 5 alebo 5,5 mm je prevedené zvarom pomocou teplého noža. Stroj je vhodný do prevádzok s vysokým počtom páskovaní až 32 zviazaní/min a s požadovanou silou utiahnutia do 300 N. Vhodný predovšetkým pre tlačiarne. Spustenie zviazaní ručným tlačidlom, nožným spínačom, alebo automaticky po umiestnení predmetu na pracovnú plochu. Pri spustení páskovacieho stroja bez predmetu umiestneného na pracovnej ploche, sa zviazanie nezvarí a odskočí z priestoru páskovania. Minimálny rozmer páskovaného predmetu je 70 x 30 mm a maximálny cca 560 x 360 mm.

podrobnejšie technické parametre i cenovú ponuku si vyžiadajte na

e-mail: romax@romax.sk

Páskovací stroj TP 101

Páskovací stroj TP 101 Spojenie PP pásky 10 alebo 12 mm je prevedené zvarom pomocou teplého noža. Stroj je vhodný do prevádzok s vysokým počtom páskovaní až 28 zviazaní/min a s požadovanou silou utiahnutia do 800 N. Plynulá regulácia uťahovanej sily. Spustenie zviazaní ručným tlačidlom, nožným spínačom, alebo automaticky po umiestnení predmetu na pracovnú plochu. Minimálny rozmer páskovaného predmetu je 100 x 30 mm a maximálny podľa použitého obvaděče, jeho rozmery je možné upraviť na požadovaný rozmer.

Páskovací stroj TP 201

Páskovací stroj TP 201 Spojenie PP pásky 10 alebo 12 mm je prevedené zvarom pomocou teplého noža. Stroj je vhodný do prevádzok s vysokým počtom páskovaní až 28 zviazaní/min a s požadovanou silou utiahnutia do 800 N. Plynulá regulácia uťahovanej sily. Obvaděč je vyvedený do boku jeho výhodou je, že sa mechanická časť nezanáša odpadom z páskovaných predmetov. Spustenie zviazaní ručným tlačidlom, nožným spínačom, alebo automaticky po prísune páskovaného predmetu do priestoru páskovania. Minimálny a maximálny rozmer páskovaného predmetu je individuálny a závislý na výške pracovnej plochy - dopravníka a veľkosti obvaděče, jeho rozmery je možné upraviť na mieru.

Páskovacie stroje na papierovú pásku TB 24 I a TB 24 II

Páskovacie stroje na papierovú pásku  TB 24 I a TB 24 II Spojenie vrstveného papierovej pásky alebo polypropylénovej fólie pásky 20, 30, 40 a 50 mm je prevedené tepelným zvarom, ktorý je šetrný k páskovaným predmetom. Teplotu zvaru je možné plynulo a presne nastaviť pomocou digitálneho panelu. Počet páskovaní je až 25 zviazaní/min. Spustenie zviazania ručným tlačidlom, nožným spínačom, alebo automaticky po umiestnení predmetu na pracovnú plochu. Maximálny rozmer páskovaného predmetu je 240 x 150 mm

ORGAPACK ORT 50

ORGAPACK ORT 50

Ručný AKU páskovač Orgapack OR-T 50 :

Ekonomický akumulátorový páskovací strojček pre spájanie polypropylenových viazacích pások a polyesterových viazacích pások. Viazaciu pásku napína obsluha pomocou páky, ktorá pomocou prevodu  vnáša do pásky ťah. Páskovačka pomoco trecieho mechanizmu poháňaného akumulátorom pásku spojí zvarom. Páskovací strojček je vyvážený, jednoduchý a lahký. Zavádzanie pásky je z lavej strany a páska sa zavádza do páskovačky do deliacej  drážky. 
-  použitie všade tam kde nie je stály prívod el. energie
(haly a nádvoria atď)
Jednoduchá obsluha, pohotové nasadenie pásky
Ručné utiahnutie pásky , tepelné spojenie a odstrihnutie pásky
Malá sila potrebná na viazanie
.

Technické parametre:    ORT 50:váha 4kg,max. napínacia sila 2300N,šírka pásky 9-19mm,hrúbka pásky 0,5-1mm,´počet zvarov na 1nabitie 250ks , životnosť AKU 3000nabití.

 

ORGAPACK ORT 100/200/300

ORGAPACK ORT 100/200/300

Ručný AKU páskovač OR-T 100/200/300 :

Akumulátorový páskovací strojček pre spájanie polypropylénových PP viazacích pások a polyesterových PET viazacích pások. Páskovačka pomocou elektromotorčeka pásku napíná a následne pomocou trecieho mechanizmu pásku spojí zvarom. Páskovací strojček je vyvážený, lahký, silný, konstrukčne je odolný proti pádu z pracovnej výšky. Strojček sa obsluhuje jednoducho len jednou rukou. Zavádzanie pásky je z lavej strany a páska se zavádza do páskovačky jedným pohybom do vodiacej drážky .

Technické  parametre:   

ORT 200: váha  3,9kg , napínacia sila 400-2000N,šírka pásky 13-16mm,hrúbka pásky 0,5-1mm,rýchlosť napínacieho motorčeka 150mm/s.

ORT 300:   váha 4,2kg , napínacia sila 400-3300N , šírka pásky 16-19mm , hrúbka pásky 0,8-1,3mm , rýchlosť napínacieho motorčeka 150mm/s .

                                                                            

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie